دانلود فیلتر شکن رایگان

فری‌گیت
فری‌گیت نرم‌افزاری است که به کاربران اینترنت در کشورهای چین، سوریه، تونس، ایران، ویتنام، امارات متحده عربی و بسیاری کشورهای دیگر اجازه می‌دهد که به وب گاه‌هایی که توسط دولت ها فیلتر(مسدود (شده‌اند، دسترسی پیدا کنند. این برنامه از تعدادی پراکسی باز برای عبور دادن اطلاعات کاربران از سد فایروال‌هایی که کار مسدود کردن وب گاه‌ها را بر عهده دارند، استفاده می‌کند. شرکت سازنده این نرم‌افزار تخمین می‌زند که این نرم‌افزار ۲۰۰٬۰۰۰ کاربر داشته باشد.

filter2

در سال ۲۰۱۳ گزارش شد «فعالان طرفدار دولت» در سوریه پیام های الکترونیکی برای شورشیان فرستادند و آنها را تشویق به دانلود و نصب یک نرم افزار به نام فری‌گیت کرده‌اند تا از محدودیت‌ها و نظارت دولت در امان باشند، در حالی که این نرم افزار در واقع یک بدافزار بود که به مزاحم امکان می‌داد آنچه که کاربر قربانی در کامپیوتر خود تایپ می‌کند رصد کند و همچنین فایل‌های وی را بخواند یا پاک کند.

در شهریور ۱۳۹۲ کاربرانی که از فری‌گیت برای عبور از فیلترینگ اینترنت در ایران استفاده می‌کردند، به جای صفحه اصلی فیس‌بوک به صفحه‌ای دیگر هدایت می‌شدند. به همین دلیل بسیاری تصور کردند فری‌گیت هک شده و یا مورد حمله فیشینگ قرار گرفته است اما با اعلام سازندگان فری‌گیت مشخص شد که آن لینک نیز پراکسی بوده که خود فری‌گیت آن را ساخته است.

البته کارشناسان هشدار دادند در استفاده از این صفحه جایگزین احتیاط شود، زیرا دارای پروتکل امن SSL نیست و اطلاعات ارسالی بدون رمزگذاری شدن منتقل می‌شود و به سرور فری‌گیت می‌رود و آنها می‌توانند اطلاعات کاربران را بخوانند.
تونل نام مستعار تکنولوژی ایست که شما را قادر می سازد از فیلترینگ وزارت مخابرات بگذرید. برنامه فری گیت دو تونل امن دارد به نام های F2 و F3. چنانچه از تونل F3 استفاده شود، قسمت پراکسی مرورگر اکسپلورر با مشخصات ۱۲۷٫۰٫۰٫۱:۸۵۸۰ تنظیم می شود.
اگر از تونل F2 استفاده شود، قسمت پراکسی مرورگر اکسپلورر با مشخصات ۱۲۷٫۰٫۰٫۱:۸۵۶۷ تنظیم می شود. برنامه فری گیت به طور خودکار تونل F3 را انتخاب می کند. یک مزیت تونل F3 آن است که اجازه استفاده از پیامک (  (IMو کلیپ های صوتی و تصویری بصورت زنده را می دهد.
فریگیت چندین پروکسی سرور را اسکن می کند و به پرسرعت ترین آنها متصل می شود با این حال به شما این امکان را می دهد که اگر با پروکسی سرور پیش فرض آن مشکل دارید پروکسی سرور دیگری را انتخاب کنید.
filter3
این مقاله در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ و در دسته ی

Https

, Https Proxy

, OpenVPN

منتشر شد
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید

خرید آنلاین اکانت برای تمام دستگاه ها از فروشگاه دکتر نت
CLOSE ADS
برای ورود به سایت کلیک کنید
خرید آنلاین اکانت برای تمام دستگاه ها از فروشگاه دکتر نت