خرید کریو فیلتر شکن کامپیوتر

Open VPN یک برنامه کدباز(open source) است که مورد استفاده برای سرور های VPN  می باشد.به وسیله آن به راحتی می توانید شبکه مجازی شخصی خود را راه اندازی و آماده برای استفاده کابران کنید. Open VPN این امکان را به شما می دهد از تنظیمات فایل های خود خروجی بگیرید و در برنامه های کدباز و پولی دیگر وارد کنید. خرید کریو

Open VPN همچنین قدرت کار کردن با لخت افزار های(تلفیقی از خرید کریو نرم افزار و سخت افزار) را دارد.از جمله آنها می توان به لخت افزار های م خرید کریو عروف توزیع کاربران مانند DD-WRT,Open WRT و Tomato اشاره کرد. Open VPN قابلیت رقابت با برنامه های پولی ندارد ولی در مقایسه با آن های ، یک گزینه کدباز مجانی خوب برای راه اندازی یک سرور VPN  است. خرید کریو

برنامه Cisco  از جمله برنامه هایی است که بیشترین خرید کریو  استفاده را در شرکت ها و مراکز آموزشی دارد  و اگر شما قبلا با برنامه های VPN  کار کرده باشید مطمعنا با این برنامه برخورد کرده اید.هزینه راه اندازی Cisco VPN  بسیار بالاست – با این حال شما در همه ی قسمت های این برنامه اسم شرکت سازنده را میبینید- ولی شما به عنوان یک کاربر تازه کار می توانید نسخه مجانی این برنامه مخصوص کاربران را دریافت کنید (نسخه مجانی این برنامه فقط برای ویندوز و مک در دسترس می باشد) و شروع به کار کنید.یکی از مشکلاتی که نسخه خرید کریو مجانی آن دارد این است که قابل استفاده در سیستم عامل های ۶۴-bit نمی باشد.

سطح تخصص: Professional خرید کریو
پیش نیازها: مدرک CCNA
اعتبار مدرک: اعتبار این مدرک از زمان اخذ آن به مدت ۳ سال می‌‌باشد و جهت تمدید اعتبار لازم است مدرک ۶۴۲-۵۴۲ CSI اخذ گردد و یا الزاما آزمون تئوریCCIE پاس شود.

معرفی دوره خرید کریو
مدرک CCSP سرنام Cisco Certified Security Professional می‌‌باشد. این مدرک در زمینه مفاهیم اساسی و پیچیده حفاظت و امنیت شبکه‌های سیسکو خواهد بود. دارندگان این مدرک، توانایی مدیریتی در زمینه برقراری راه‌حل‌های امنیتی در شبکه و تجهیزات شبکه‌ای و پایین آوردن ترافیک شبکه را کسب خواهند کرد.
مفاد و مباحث این دوره شامل: خرید کریو
ـ مدیریت***  خرید کریو
ـ Cisco Adaptive Security Device Manager)ASDM)
ـ PIX firewall
ـ Adaptive Security Appliance)ASA) خرید کریو
ـ Intrusion Prevention Systems )IPS)
ـ Cisco Security Agent )CSA) خرید کریو
ـ و تکنولوژی ادغام این روشها برای برقراری شبکه‌ای سازگار، امن و بدون ترافیک
خرید کریو
آزمون‌ها:

این مقاله در تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۳ و در دسته ی

فیلتر شکن

, کریو

, مقالات

, وی پی ان موبایل

منتشر شد
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید

خرید آنلاین اکانت برای تمام دستگاه ها از فروشگاه دکتر نت
CLOSE ADS
برای ورود به سایت کلیک کنید
خرید آنلاین اکانت برای تمام دستگاه ها از فروشگاه دکتر نت