خرید فیلتر شکن موبایل pptp جدید

تعریف پروتکل
قوانینی که برای تبادل اطلاعات بین دو دستگاه در شبکه ها وجود دارد را پروتکل می گویند. به مجموعه ای از پروتکل ها پشته پروتکل می گویند مثل TCP/IP/HTTP

خرید فیلتر شکن
فرض کنید مثلا یک چینی و یک فرانسوی، هر یک به زبان خودشان بخواهند با یکدیگر صحبت کنند ، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ قطعا از صحبتهای هم هیچ نخواهند فهمید.
در واقع، هر زبان از ۲ بخش لغات و مفاهیم و دستور زبان تشکیل شده است و ما برای درک یکدیگر، باید در هر دو طرف مکالمه مجهز به قوانین یکسانی باشیم در غیر این صورت، امکان برقراری ارتباط نخواهیم یافت.

NCP : پروتکل هسته مرکزی خرید فیلتر شکن
مخفف link Control Protocol می باشد . این پروتکل بخشی از پروتکل PPP است خرید فیلتر شکن . در ارتباطاتPPP ( مثل ارتباط شما با ISPتان از طریق خط تلفن ) هم دستگاهفرستنده و هم دستگاه گیرنده ی پیام، بسته های LCP را برای تصمیم گیری در مورد چگونگی انتقال بسته های داده می فرستند . یک بسته ی LCP هویت شما را هنگام برقراری ارتباط با ISP بررسی می کند و سپس در مورد پذیرش یا رد درخواست اتصال شما تصمیم می گیرد . این بسته همچنین سایز قابل قبول بسته های داده تبادلی بین طرفین را مشخص می کند . همچنین بدنبال مشکل خرید فیلتر شکن در پیکربندیارتباطی خرید فیلتر شکن می گردد و در صورت وجود مشکل به ارتباط خاتمه می دهد . انتقال داده در شبکه، تا زمانی که LCP هویت شما را تائید نکرده باشد ممکن نخواهد بود . خرید فیلتر شکن
در پروتکل PPP باید بستر لازم برای پروتکل های لایه شبکه از جمله IP ، IPX ، AT فراهم شودخرید فیلتر شکن . برای این منظور از پروتکل های کنترل شبکه استفاده می شود . برای IP از پروتکل Internet Protocol Control Protocol یا IPCP استفاده می شود . همچنین پروتکل هایی با نام های IPXCP و ATCP هم داریم . خرید فیلتر شکن
به این پروتکل های کنترل NCP یا Network Control Protocol می گویند . NCP شامل محیطی از کدهای استاندارد است که با توجه به نوع پروتکل لایه شبکه می توانند در بستر پروتکل PPP مورد استفاده قرار بگیرند .
توجه داشته باشید که پروتکل PPP یک ارتباط یک به یک را شامل می شود و چیزی خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن به عنوان Getway نداریم و ساپورت پروتکل های شبکه هم با استفاده از پروتکل های NCP انجام می شود . پس در پروتکل PPP روتینگی انجام نمی شود .
در بحث بالا LCP که مهمترین قابلیت در PPP می باشد در شروع ارتباط بین دو گره یا Node خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن مورد استفاده قرار می گیرند ، بعد از تبادل LCP ها نوبت به NCP ها می شود . برای استفاده از پروتکل های لایه شبکه مثل IP یا IPX از یک سری پروتکل های کنترلی NCP مانند IPCP یا IPXCP استفاده می شود . بعد از ارتباط NCP و رد و بدل شدن LCP و NCP ها سیستم کلاینت آیپی گرفته و یک ارتباط PPP شکل می گیرد .

Network Control Protocols = NCP برای انتخاب و پیکربندی پروتکلهای لایه Network خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن استفاده میشه.
Link Control Protocol = LCP کارش هم establish, configure, and test the data-link connection

در مورد پروتکل PPP هم همونطورکه بیشتر کاربران باهاش آشنا هستند، برای Dialup استفاده میشه خرید فیلتر شکن و در  خرید فیلتر شکن خطوط ISDN هم کاربرد داره …
کلیاتش این هست: توضیحات بیشتری خواستید، دقیق تر سوالتون رو مطرح کنید تا رفع ابهام بشه. (مثلاً منظورتون از نحوه عملکرد، یعنی شما میخواهید درون پکت های PPP یا LCP رو بدونید، نحوه تعامل اونها رو یا پیاده سازی میخواهید بکنید برای کاربرد خاص؟ خرید فیلتر شکن یا همش رو!)

این مقاله در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۳ و در دسته ی

فیلتر شکن

, مقالات

, وی پی ان

, وی پی ان موبایل

منتشر شد
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید

خرید آنلاین اکانت برای تمام دستگاه ها از فروشگاه دکتر نت
CLOSE ADS
برای ورود به سایت کلیک کنید
خرید آنلاین اکانت برای تمام دستگاه ها از فروشگاه دکتر نت