خرید سیسکو و cisco

ج) Network Management و Support :
– بررسی حالتهای احراز هویت روی لینکهای PPP
– مدیریت IOS و فایلهای پیک خزید سیسکو ربندی ادوات سخت افزاری
– بارگزاری نرم‌افزار IOS از یک حافظه ROM یا TFTP Server یا Flash Memory
– پشتیبانی و بروزرسانی نرم افزار IOS
– استفاده از CDP برای تعیین همبندی شبکه خزید سیسکو
– LAN Troubleshooting
– Ethernet Collision ( امکان بروز تداخل در شبکه‌های اترنت )
– توضیح Half Duplex and Full Duplex in Ethernet Network
– تشریح عناصر یک روتر خزید سیسکو
– پیکربندی رمز عبور، Banner و Prompt و …. روی روتر
– پیکربندی ابتدائی روتر
– استفاده از راهنمای روتر
– استفاده از ICMP برای بررسی ارتباطات شبکه و رفع اشکالات احتمالی

د) پروتکلهای مسیریابی: خزید سیسکو
– شناخت کامل پروکلهای مسیریابی
– پیکربندی روتر برای ارتباطات VLAN
– پیکربندی آدرسهای IP و IP Troubleshooting
– بررسی عملکرد لایه انتقال و پروتکل TCP/IP و تعامل بین آنها
– تفاوت کلاسهای IP و مفهوم Subnetmask
و … خزید سیسکو

مدرک CCNP
CCNP مخفف عبارت Cisco Certified Network Professional است که معمولا افراد پس از گذراندن CCNA اقدام به گذراندن این دوره CCNP می‌کنند.
تفاوت عمده این مدرک با CCNA این است که فرد پس از گذراندن این دوره توانائی شبکه‌بندی بین Nodeهای بیشتری ( از ۱۰۰ نود تا ۵۰۰ نود ) و افزوده شدن تعداد بیشتری پروتکلهای شبکه نظیر
PPP ,PSTN , ddr,x25 , isl ,isdn ,frame realy , ip , igrp , ipx, apple talk , rip,ip rip , vlsm , bgp , 802.10 , ospf , igrp دارد.

– سایر مدارک سیسکو

CCDA : خزید سیسکو

ام”، کار خودش را می‌کرد!!). آنها در این اندیشه بودند که از این ادغام نسل جدیدی از تکنولوژی به جهان معرفی نمایند: شبکه‌های ارتباطی مدرن! با تبلور این فکر، چمبرز و یارانش، روح مخابرات و صنعت تلفن را این بار با خریدن شرکت سرنت (Cernet) و همسو کردن آن با خود، در کالبد سیسکو دمیدند. هر چند که این شرکت، شرکت آماتوری بود، ولی به عقیده سیسکو، یک شرکت نوپا، می‌ تواند مانند مومی‌ در دستان سیسکو به هر شکلی در بیاید. و این بود که سیسکو وارد دنیای جدید دیتا و تلفن شد. یعنی شبکه‌اینترنت پر سرعت، متکی بر:
خطوط فیبرنوری ، شبکه کابلی و سیستم مخابراتی بیسیم .

سیسکو با پیوستن به دنیای دیتا و تلفن، رقبا و یا بهتر بگوییم دشمنان سر سخ خزید سیسکو تی در صنعت مخابرات برای خود تراشید و کار خود را سخت تر از گذشته کرد. شرکت‌های بزرگی مانند AT&T، شرکت غول پیکر Nortel کانادایی و شرکت لوسنت Lucent رقیبان سرسختی بودند. خزید سیسکو
شرکت لوسنت، شرکتی است مخابراتی و سرسخت که در صدد کنار گذاشتن تجهیزات مخابراتی خود و مجهز شدن به تاسیسات هایبرید (دیتا و تلفن) نبود!
این دو شرکت(سیسکو و لوسنت)، دشمن خونی یکدیگر بودند تا جایی که کار به بحث‌ها و قضایای سیاسی هم کشیده شد! خوشبختانه، آثار و تبعات نزاع این شرکت‌ها لابه لای تکنولوژی‌ها وفناوری‌های متنوع و بی نظیر سیسکو مدفون شد. که بصراحت می‌ توان گفت اکنون کمتر کسی از درگیری‌های این دو جناح چیزی شنیده باشد.

سیسکو و تجارت الکترونیک
سیسکو موفقیت خود را در تجارت الکترونیک، مدیون مدیر فناوری اطلاعات پیشین خود، پیتر سالویک (Peter A. Solvic) می‌ داند. پیتر ۴۶ ساله، با انقلابی که در کسب و کار الکترونیکی سیسکو ایجاد کرد، توانست ۸۰ در صد سفارشات شرکت را به صورت آنلاین و از طریق اینترنت به انجام برساند. چیزی بیش از ۳۰ میلیون دلار در هر روز!!

سیسکو و وب خزید سیسکو
طراحی وب سایت قدرتمند و داینامیک با امکانات آموزش از راه دور از یک طرف، و نحوه اطلاع رسانی رایگان اینترنتی از طرف دیگر، وب سایت سیسکو را به وب سایتی قدرتمند و بی نظیر، با کیفیتی استثنایی، تبدیل کرده است. بطوریکه ۸۰ در صد پاسخگویی به مشکلات مشتریان و پشتیبانی آنها از طریق وب و به صورت الکترونیکی انجام می‌‌گیرد.
چمبرز اندرز زیبایی داده است: “شرکت‌های کوچک و معتبر پس زده نمی‌‌شوند، اما شرکت‌های کند با یک حرکت از طرف شرکت‌های سریع نابود می‌‌شوند” چمبرز خود اولین نفری بود که این پند را در ذهن خود حک کرد. کما اینکه می‌ بینیم سیسکو اینترنت را زیر بنای اطلاع رسانی و پشتیبانی و خرید و فروش قرار داده است تا همیشه سریعترین باشد. و این یعنی مدیریت استثنایی در قرن بیست و یکم ومعرفی بخشی از هویتش در فضای سایبر اینترنتی!
اما این کل ماجرا نبود….
خزید سیسکو
سیسکو و تدابیر اساسی

سیسکو این موجود فعال و ماجراجو، از زمان تاسیس تاکنون از دل تجربه‌های تلخ و ناگوارا بیشماری با موفقیت بیرون آمده است و کماکان افسون کامیابی در دست گرفته و با سرعتی بی نظیر اما استوار و محکم گام بر می‌‌دارد.
سیسکو و سیستم مبتنی بر وب قدرتمند!
سیسکو و مصرف حداقلی کاغذ!
سیسکو و سیستم جستجوی کار آمد!
سیسکو و اطلاع رسانی بی نظیر از آخرین رویدادها و محصولات!
سیسکو و سیستم پشتیبانی فوق العاده الکترونیکی!
سیسکو و خرید و ادغام شرکت‌های کوچک و فعال!
سیسکو و مدیریت زنجیره ای شرکت های خریداری شده!
و اکنون:

یکی دیگر از مدارک سیسکو که در ایران کمتر به آن توجه شده است، مدرک CCDA یا Cicso Certified Design Associate است. این مدرک روی طراحی و مهندسی شبکه زوم نموده است.
CCDP :
مدرک CCDP یا Cicso Certified Design Professional یعنی طراح حرفه‌ای شبکه مورد تائید سیسکو.
CCIE :
بعد از گذراندن CCDP، شما می‌توانید مدرک CCIE را نیز اخذ کنید. تفاوت اخذ این مدرک با بقیه مدارک شرکت سیسکو در نحوه برگزاری آزمون آن می‌باشد، چون این مدرک بصورت عملی و در لابراتوار برگزار می‌شود.
CCIP : خزید سیسکو
شرکت Cisco جدیدا اقدام به برگزاری دوره CCIP نموده است که در آن بصورت محض روی مباحث IP , DSL پرداخته می‌شود .

روترهای Cisco: خزید سیسکو

همانطور که گفتیم در میان محصولات شبکه, Cisco آشناترین و محبوبترین نام را دارد. محصولات Cisco معمولا” بهترین و مطمئن ترین ابزارهای شبکه هستند. با داشتن یک روتر Cisco بعید است مدیر یک شبکه در حل مسائل و مشکلات خود به بن بست برسد. چرا که Cisco برای هر مسئله ای راه حلی را پیشنهاد کرده است. ما در اینجا تنها مقداری درباره روترهای Cisco بحث می کنیم و وارد سایر محصولات Cisco نمی شویم. بدیهی است پرداختن به جزئیات کامل روترهای Cisco نیز امکان پذیر نیست. برای آگاهی کامل از محصولات و هر یک از تجهیزات Cisco می توانید به سایت Cisco.com مراجعه نمایید. امروزه استفاده از روترهای Cisco به منظور برقراری ارتباط کاربران با ISP از جمله رایج خزید سیسکو

این مقاله در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۳ و در دسته ی

سیسکو

, فیلتر شکن

, مقالات

منتشر شد
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید

خرید آنلاین اکانت برای تمام دستگاه ها از فروشگاه دکتر نت
CLOSE ADS
برای ورود به سایت کلیک کنید
خرید آنلاین اکانت برای تمام دستگاه ها از فروشگاه دکتر نت