خرید سیسکو و کریو باهم

سرویس کریو یک سرویس “VPN” از نوع “SSL VPN” می باشد کارکرد سرویس به صورتی است که کاربر به محض اتصال مجهز به رمزگذاری اطلاعات می شود

اطلاعات به صورتی رمز نگاری شده که خرید سیسکو به هیچ وجه قابل خوانده شدن نمی باشند کلیت سرور کریو ب خرید سیسکو ه صورت فایروال می باشد و همچنین روی سرور آنتی ویروس قدرتمند “Sophos” مجهز شده است که امنیت کاربران را در مقابل هر گونه کرم یا تروجان یا ویروس تضمین می کند.

خرید سیسکو

از مزیت های این سرویس می توان یه موارد زیر اشاره کرد:

 • اتصال امن شبکه های خرید سیسکو اداری و خصوصی به بستر وب
 • قابلیت اتصال “IPSec” از طریق فایروال سرور(این ویژگی در ایران غیر فعال می باشد)
 • امکان ساخت شبکه های محلی بیشمار روی آداپتور کریو
 • اشترااک گذاری و دسترسی به اطلاعات وب با امنیت خرید سیسکو بالا
 • امکان دانلود و آپلود بدون محدودیت ترافیکی
 • در برخی از موارد مشاهده شده که برخی از همکاران جهت مشاوره به دانشجویان سیسکو را سخت افزاری و مایکروسافت را نرم افزاری معرفی کرده اند!!!!!!
  درحالی که شما در دوره های سیسکو به صورت عملی و خرید سیسکو تئوری می آموزید که چگونه یک سوئیچ یا روتر(مسیریاب) سیسکو را Config کنید !!!!!!!!!!! پس شما در واقع یک کار نرم افزاری می کنید.
  اول مایکروسافت یا سیسکو.
  هیچ وقت هیچ اجباری برای دانشجو نیست که بخواهد در دوره خاصی شروع کند دانشجو می تواند ابتدا در دوره سیسکو شرکت کند و پس از اتمام دوره های سیسکو در دوره های مایکروسافت شرکت کنندو یا بلعکس اما تجربیات این موسسه (عصرشبکه) بعد از برگزاری دوره های متعدد سیسکو و مایکروسافت ثابت کرده است که کسانی که ابتدا در دوره های مایکروسافت شرکت کرده اند بهتر توانسته اند مباحث سیسکو را درک کنند.
  علت چیست؟؟؟؟چرا اول مایکروسافت؟؟؟؟
  در واقع در دوره مایکروسافت شما می توانید یک شبکه  خرید سیسکو ایجاد کنید و مفهوم یک شبکه ، کلاینت و سرور را بصورت کاملا خرید سیسکو عملی درک می کنید (مبانی شبکه در ابتدا دوره MCSE –CCNA- MCITP گفته می شود) اما در دوره MCSE در دوره های ویندوز اکس پی و سرور کاملا خرید سیسکو این بحث مو شکافی خرید سیسکو می شود و همچنین در ادامه با مباحث دیواره آتش ISAآشنا می شوند. دانشجویانی که می خواهند همزمان این دو دوره را طی نمایند بهتر است زمانی که دوره سرور را در MCSE تمام کردند ادامه MCSE و CCNA را شروع کنند.
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مکینتاش-ویندوز-لینوکس
این مقاله در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ و در دسته ی

پروکسی

, سیسکو

, فیلتر شکن

منتشر شد
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید

خرید آنلاین اکانت برای تمام دستگاه ها از فروشگاه دکتر نت
CLOSE ADS
برای ورود به سایت کلیک کنید
خرید آنلاین اکانت برای تمام دستگاه ها از فروشگاه دکتر نت