خرید بهترین فیلتر شکن و ساکس

عکس ۳ : مراحل طی شده توسط یک Anonymizing Proxy Server برای دسترسی به یک سایت منع شده

ولی با وجود تمام این دفتر دستک بازیا و تیزبازیهای باحال (!) ، این نوع Anonymizing Proxy Server ها دارای دو ضعف بزرگ هستند و اون ضعفا ایناست :

• اولیش این هستش که حتی اگر آقای مسئول فیلترینگ دیر متوجه این سایت بشه و این سایت تا زمانی طولانی بتونه خودشو مخفی نگه داره، این نوع Anonymizing Proxy Server ها در برابر Content Filtering Proxy ها ضعیف عمل میکنن که توضیح میدم چیه و چرا ؟

• دومیش که ضعف خفنی هم هستش اینه که آقای مسئول قسمت فیلترینگ میره و خود این سایته رو فیلتر میکنه !

خرید فیلتر شکن

ولی ضعف اول یعنی چی ؟
سامانه مانیتورینگ آنلاین کریو » خرید کریو خرید kerio

با پنل ما می توانید بصورت گروهی در سرور کریو خود اکانت بسازید; امکان اتصال

کریو به فریرو وجود دارد تنها با یک ماژول ساده ؟ در پنل ما سرعت ساخت اکانت شما ??
خرید vpn خرید وی پی ان خرید

خرید فیلتر شکن kerio

ما چند نوع فیلترینگ داریم : فیلترینگ بر اساس آدرس سایت، فیلترینگ بر اساس اطلاعات بنیانهای بین المللی (Content Labeling) و صد البته فیلترینگ بر اساس محتوای سایت (به این نوع فیلترینگ Content Filtering Proxy هم میگن و در ضمن یادتون باشه که این پراکسی میتونه یک Firewall هم باشه ولی من اینجا به خاطر درگیری شدید شما با کلمه ی Proxy که هزاران بار در این متن استفاده شده به جای Firewall از همون Content Filtering Proxy استفاده میکنم !)

نوع آخر یه کمی پیچیده تر و در عین حال دارای خطای بیشتر از دیگر نوعهای فیلترینگ هستش.خرید فیلتر شکن

در این نوع فیلترینگ، Content Filtering Proxy بین ما و دنیای اینترنت قرار میگیره و در ابتدا اگر سایت درخواستی ما در لیست مورد نظرش وجود نداشته باشه به ما اجازه ی ارسال درخواست برای سایت مورد نظرمون رو میده، ولی هنگامیکه پاسخ درخواست ما از سایت مورد نظر برمیگرده (و میتونه شامل صفحه ی اول اون سایت باشه) این Content Filtering Proxy اقدام به چک کردن محتوای سایت فوق میکنه : دنبال کلمات حساس میگرده، اطلاعات اضافی سایت رو چک میکنه، نگاهی به قسمت Meta ی سایت و نوع داده ی درون اون میندازه و غیره و غیره.

در صورتیکه اطلاعات دریافتی توسط Content Filtering Proxy دارای موضوعات حساسی باشند (که در Databaseش تعیین شده) اونوقته که آقای Content Filtering Proxy درخواست رو میریزه تو سطل آشغال و اون صفحه ی تکراری ” دسترسی مقدور نیست ! حالتو گرفتیم! ” رو به ما نشون میده.

در اینحالت حتی اگر ما از Anonymizing Proxy Server ها هم استفاده بکنیم، اگر محتوای برگشتی دارای کلمات، جملات و موضوعاتی باشد که ممنوع هستند، سایت ما فیلتر خواهد شد !

برای جلوگیری از این نوع اختلال به هنگا خرید فیلتر شکن م ارتباط، Anonymizing Proxy Server ها میان و با ایجاد ارتباطات امن بر مبنای SSL (و امروزه بر مبنای TLS) کاری میکنن که اطلاعات در حال مبادله فقط توسط دو طرف قابل درک باشند و Content Filtering Proxy نتونه این وسط صفحات رو بخونه و درکشون کنه و بدین ترتیب تنها چیزی که خواهد دید اطلاعات غیرقابل خوندن و مزخرفات بید !

استفاده از یک کانال امن ارتباط ما رو میتونه تا مدتی امن کنه ولی به محض اینکه Anonymizing Proxy Server فوق کشف بشه، مسئول شبکه از راه حال دوم استفاده میکنه و اون هم فیلتر کل اون سایته هستش و این تو بمیری دیگه از اون تو بمیریها نیست ! ولی…

خرید kerio : سرویس جدید KerioVpn با قابلیت باز کردن Facebook و Youtube راه

خرید کریو وی پی ان خرید kerio vpn خرید ساکس پروکسی خرید socks تست …
خرید وی پی ان ساکس کریو و جدید ترین فیلتر شکن ها

خرید کریو پر سرعت ، خرید ساکس ، خرید وی پی ان پر سرعت ، خرید آنلاین در ضمن

بزودی خرید vpn و خرید kerio و همچنین خرید openvpn نیز در سایت مهیا خواهد شد.
خرید وی پی ان خرید vpn خرید kerio

هیچوقت نمیشه در دنیای اینترنت هیچ حرفی رو با اطمینان کامل و ۱۰۰ درصد زد ! پس چطور میشه حتی این مشکل رو هم برش فائق اومد ؟!

تا حالا از نرم افزارهایی همچون X و یا Y استفاده کردین ؟ اگه توجه کرده باشین این نرم افزارها با وجود هر نوع Content Filtering Proxy و Firewallیی در اغلب شبکه ها میتونن به شما دسترسی به اینترنت بدن. چطور همچین چیزی ممکنه مگه نمیشه که اینها رو هم فیلتر کرد ؟

ساختارهای نرم افزاری مبارزه با فیلترینگ میتونن خیلی پیچیده باشن و شرکتهای نرم افزاری فوق برای اینکه دیرتر بشه جلوشون رو گرفت اقدام به انتشار اطلاعات نرم افزارشون نمیکنند. ولی همیشه اینطوری نیست…

طرز ساز و کار نرم افزارهای مبتنی بر Anonymizing Proxy Server (همچون X و Y) بر اساس آدرسهای Proxy Server های مختلف در سراسر دنیا هستش بدینصورت که این نرم افزار با وصل شدن به یک PS سریعا اطلاعات قسمتی از سرورهای Available مربوطه رو به دست میاره که تک تک این سرورها به عنوان یک Proxy عمل میکنند.

سپس سیستم به کمک این نرم افزار اطلاعات درخواستیش رو به این سرورها (که بر اساس نرم افزار فوق مشخص میشن) میفرسته و این سرورها هم جواب رو به عنوان یک Proxy به ما تحویل میدن.

ولی چه اتفاقی میفته وقتیکه Port مخصوص این نرم افزار رو ببندیم و یا اینکه Anonymizing Proxy Server های اونرو فیلتر کنیم ؟

هیچ اتفاقی نمیفته ! این نرم افزارها غالبا بر روی پورت ۸۰ فعالیت میکنند که بدینصورت نمیشه باهاشون مقابله کرد و از طرف دیگر اگر چند تا از وب سرورهای اونرو فیلتر کنیم، سیستم تکنولوژیک شرکت سازنده این نرم افزار سریعا متوجه تغییرات مربوطه میشه و سپس با اعلام اینکه “وب سرورهای فلان تا فلان فیلتر شدن”، خودش اقدام به ایجاد چندین سرور جدید به همراه IP و DNS جدیدی میکنه و سپس بخشی از آدرس این سرورهای جدید به نرم افزار مربوطه و یا Client های درخواست کننده فرستاده خواهد شد.

همونطور که مطمئنا تا الان متوجه شدین، هزینه ی برقراری همچنین زیر ساختی باید سرسام آور باشه و باید اعتراف کرد که “هست !”. چنین جنبش هایی غالبا از هزینه ی دولتها شکل میگیرند همونطور که مثلا X از طریق دولت آمریکا تغذیه میشه و Y هم به همین منوال و باید پرسید چی شده که اینا اینقده عاشق چشم و ابروی ما ایرانیا و دسترسی بدون محدودیتمون به اینترنت شدن ؟

این بود توضیح مختصری از یک نوع سرویس قابل ارائه توسط پراکسیها با نام  Anonymizing Proxy Server  های بد و جیز (!) و صد البته Content Filtering Proxy های محترم !

 

این مقاله در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۳ و در دسته ی

Nat

, OpenVPN

, وی پی ان

, وی پی ان موبایل

منتشر شد
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید

خرید آنلاین اکانت برای تمام دستگاه ها از فروشگاه دکتر نت
CLOSE ADS
برای ورود به سایت کلیک کنید
خرید آنلاین اکانت برای تمام دستگاه ها از فروشگاه دکتر نت