اموزش خرید فیلتر شکن

ساز و کار Anonymizing Proxy Server ها و Content Filtering Proxy ها

امروزه در دنیای وب ما شاهد انواع و اقسام سایتهای Anonymizing Proxy Server هستیم که میتونن به ما دسترسی به سایتای فیلتر شده بدن. سازوکار برخی از این سایتها خیلی ساده و سازوکار برخی دیگه شون کمی پیچیده تر هستش.
خرید ساکس – با سرعت ??Gig/s – سایت بدون فیلتر: .
و خرید kerio

خرید kerio : سرویس جدید KerioVpn با قابلیت باز کردن Facebook و Youtube راه

خرید کریو وی پی ان خرید kerio vpn خرید ساکس پروکسی خرید socks تست …
خرید وی پی ان ساکس کریو و جدید ترین فیلتر شکن ها

به عنوان مثال شما به سایت خرید فیلتر شکن وصل میشین که یک Anonymizing Proxy Server هستش. توجه داشته باشین که خود این سایت هنوز شناسایی و فیلتر نشده و همین موضوع هستش که باعث وصل شدن شما به سایتای فیلتر شده میشه ! حالا درون سایت، آدرس دلخواهتون که فیلتر شده (مثلا خرید فیلتر شکن) رو وارد میکنین.

به محض زدن دکمه ی Go! ، این وب سایت شروع به انجام عملیات اصلیش میکنه. و این عملیات شامل این هست که این وب سایت درخواستی رو درست مثل یک کلاینت به سایت درخواستی ما (بی بی سی) میفرسته، جواب این درخواست که صفحه ایی در فرمت HTML هستش به وب سروری که سایت XYZ روش Upload شده فرستاده میشه. طبق برنامه نویسی که بر اساس زبانهای مختلف وب همچون PHP , ASP و یا Perl برای این وب سایت شده، جواب درخواست ما به دست وب سرور فوق میرسه و سپس یک سری تغییرات اعم از Upload شدن عکسهای اون سایت و همچنین تعویض URL سایته بر روی محتوای دریافتی انجام میشه به طوریکه Firewall و PS ما نتونن اونرو بر اساس آدرس URL ش شناسایی کنند.

حالا اون وب سایت (XYZ)، محتوای تغییر داده شده رو (که بر روی وب سرورش Upload شده) در محیط خودش به ما نمایش میده. در اینحالت Firewall ما آدرسی که داره مشاهده میکنه به جای اینکه www.bbc.com باشه، چیزی مثل این هست : خرید فیلتر شکن] که میتونه مثلا اینطوری باشه : www.XYZ.com/fu|[ei$h%*20

این آدرس توسط Firewall ما از سایت XYZ (سایتی که در لیست سیاه Firewall نیست) خونده میشه و سپس چونکه محتوای داخل URL ش با لیست سیاه مطابقت نداره اجازه ی رد شدن پیدا میکنه و به دست ما میرسه.خرید فیلتر شکن

اگر بخوایم مراحل انجام گرفته در این نوع Proxy Server رو تشریح کنیم، به مراحل زیر میرسیم :

۱. میرین تو سایته، درخواستتون رو وارد میکنین و دکمه ی Go! رو میزنین.

۲. سایته درخواستتون رو میگیره، خودش به وب سرور سایت درخواستی شما وصل میشه، اون سایت رو دانلود کامل میکنه (یعنی فایل HTMLش رو بهمراه عکسهاش دریافت میکنه) و سپس در داخل Web Server خودش ذخیره ش میکنه.

۳. حالا میاد و فایل ذخیره شده رو از طریق یک URL جدید که خودش میسازه و یک Virtual Directory که از دامنه ی نامش هست برای شما ارسال میکنه.

۴. فایل ارسال شده به دست Firewall ما میرسه ولی چونکه URL ش غیرقابل شناسایی هست اجازه ی عبور به فایله میده.

۵. فایله دست ما میرسه و میتونیم سایت مورد نظر رو ببینیم.

اگر بخوایم اتفاقات بالا رو یه کمی قابل هضم کنیم میتونیم به عکس زیر اشاره کنیم که موضوع رو در  حد سواد پایین بنده تقلیل داده :

این مقاله در تاریخ ۱۸ دی ۱۳۹۳ و در دسته ی

TUNNEL

, فیلتر شکن

, مقالات

, وی پی ان موبایل

منتشر شد
تا به حال هیچ دیدگاهی در این مطلب ارسال نشده است شما اولین نفر باشید

خرید آنلاین اکانت برای تمام دستگاه ها از فروشگاه دکتر نت
CLOSE ADS
برای ورود به سایت کلیک کنید
خرید آنلاین اکانت برای تمام دستگاه ها از فروشگاه دکتر نت